انجام پرداخت های ارزی اینترنتی

1.  چنانچه هدف شما استفاده از خدمات گردشگری ماست، می توانید با مراجعه به وب سایت¬هایی نظیر booking.com یا agoda.com هتل مورد نظر خود را انتخاب کرده و همچنین مشخص کنید که از چه ایرلاینی قصد خرید بلیط دارید. این کار باعث می شود صرفه جویی قابل ملاحظه ای در هزینه های مربوط به سفر شما انجام شود. بعد از ثبت سفارش، عملیات رزرو بلیط و هتل شما به صورت آنلاین انجام خواهد شد.
2.  در صورتی که قصد پرداخت مبلغی به سفارت های مختلف جهت مهاجرت و اقامت دارید، ایتوس مطمئن ترین راه برای پرداخت های شما از طریق کارت های اعتباری و پی پال خواهد بود
3.  کسانی که برای خرید سرویس (خرید سرور از دیتاسنترها ) نیازمند آدرس خارج کشور می باشند با پرداخت مبلغ 25000 تومان برای بار اول ، مراحل خریدشان با آدرس و مشخصات ما قابل انجام است. پس از انجام و اتمام مراحل تایید ، اطلاعات پنل در اختیارشان گذاشته می شود.
4.   لطفا جهت جلوگیری از تاخیر در انجام سفارش خود و قبل از تکمیل سفارش از نرخ نهایی محصول/سرویس مورد نظر اطمینان کافی حاصل نمایید. برخی از سایت ها در مرحله آخر پرداخت به رقم نهایی مالیات اضافه می کنند و یا در سایت های کمپانی Envato جهت خرید هر محصول با پی پال 2 دلار هزینه اضافی باید به رقم نهایی محصول اضافه شود.


  • برآورد: 0 تومان
  • کارمزد: 0 تومان
  • هزینه نهایی: 0 تومان

توافق نامه کاربری و قوانین و شرایط ایتوس پی را مطالعه کرده و قبول دارم.

برای ثبت سفارش ابتدا می بایست وارد شوید ورود