<
  • قیمت ارز شارژ کارت

راهنمای گام به گام

راهنمای گام به گام

دوستانی که تمایل به انجام پرداخت ارزی نظیر پرداخت های مهاجرتی، اپلیکیشن فی دانشگاه، رزرو بلیط هتل، خرید بلیط هواپیما، سفارش ویزا کارت، خرید از وب سایت های خارجی یا هر گونه سفارش ارزی دیگری دارند و به دلیل محدودیت های موجود برای کاربران ایرانی قادر به انجام این کار نمی باشند می-توانند از این پس تمامی کارها و سفارشات خود را از طریق وب سایت payment.etoos.ir انجام دهند.

1. به آدرس سایت payment.etoos.ir وارد شوید. و روی گزینه ثبت سفارش در منوی سبز بالای سایت کلیک کنید

addon-pic-1

2. حالا شما به صفحه ای ورود پیدا خواهید کرد که باید در ایتوس عضو شوید. اطلاعات مورد نیاز در این صفحه را وارد کرده و با توافق نامه عضویت در سایت موافقت کرده تا عضو سایت شوید.

addon-pic-1

3. پس از عضویت در سایت نیاز است تا حساب کاربری شما فعال شود. در صورتی که اس ام اس سایت به دلایلی نظیر بسته شدن پیامک های تبلیغاتی به دست شما نرسید می توانید از گزینه فعال سازی توسط ایمیل استفاده کنید وبه این صفحه بروید

addon-pic-1

4. پس از فعال شدن حساب کاربری شما به صفحه شخصی خودتان فرستاده خواهید شد

addon-pic-1

5. پس از کلیک روی گزینه ثبت سفارش در منوی مشکی صفحه به صفحه ای فرستاده خواهید شد که امکان ثبت سفارش برای شما وجود دارد.

addon-pic-1

در این صفحه سفارش خود را ثبت می کنید و منتظر می مانید تا اپراتور برای شما فاکتور صادر کند. ما تاکید داریم که به این نکته توجه داشته باشید که کارمزد دریافت شده توسط این سایت، پایین ترین نرخ کارمزدی است که توسط سایت های مشابه در کشور دریافت می شود. ضمن این که اعتبار این سایت تضمین پرداختی مطمئن و آسان را برای شما دارد.

6. بعد از این که برای شما فاکتور صادر شد و به مرحله پرداخت رسیدید.

addon-pic-1

7. توجه داشته باشید که برای مشخص شدن هویت شما برای سایت، نیاز است که، اسکن پشت و روی کارت ملی خود را نیز در بخش اطلاعات شخصی در سایت آپلود کنید.

addon-pic-1

addon-pic-1

8. در مرحله بعد اپراتور سیستم صحت هویت شما را تایید می کند و شما قادر به پرداخت خواهید بود.

9. بعد از پرداخت فاکتور صادر شده برای شما، سفارش شما در اسرع وقت انجام خواهد پذیرفت.

10. پشتیبانی آنلاین سایت از 8 صبح تا 3 بعد از ظهر هر روز کاری حضور دارد تا در صورت وجود هر گونه مشکلی شما را مرحله به مرحله راهنمایی کند.

11. در صورتی که پشتیبانی آنلاین در دسترس نبوده یا شما به خوبی نتوانستید از آن کمک بگیرید طی بازه زمانی 8 صبح تا 3 بعد از ظهر می توانید با شماره تلفن 05137009254 شماره تماس دپارتمان ایتوس پی می باشد، تماس حاصل فرمایید و تمامی اطلاعات لازم در اختیار شما قرار خواهد گرفت.