<
  • قیمت ارز شارژ کارت

مزایا کارت های Debit چه هستند ؟

مزایا:
1-کارت Debit متصل به یک حساب بانکی بین المللی است.
2- به دلیل اینکه تاریخ انقضا برای حساب بانکی معنا ندارد و حساب بانکی هیچوقت منقضی نمیشود حساب شما مادام العمر است اما با توجه به قوانین کارت شما 3 ساله صادر میشود که پس از به اتمام رسیدن زمان آن با اندک هزینه ممکن قابل صدور مجدد است.
3-کارت شما از تمامی دنیا، از تمامی صرافی های جهان، تمامی بانکهای جهان قابل شارژ است، بنابراین شما میتوانید چه از ایتوس” و چه از صرافی ها و تمامی مراکز دیگر آن را شارژ نمایید. زیرا شما یک شماره حساب بین المللی به همراه سوئیفت کد دارید.
4-کارت شما حداکثر سقف موجودی ندارد، میتوانید بدون هیچ محدودیت در آن پول نگه دارید و سقف برداشت روزانه آن نیز از 1000 تا 4000 دلار روزانه متغیر است.
5-تمامی اشخاص و شرکتهایی که بخواهند به حساب شما وجهی واریز کنند به راحتی این کار را انجام میدهند.

بله، در صورتی که کارت های دبیت، شرکتی یا آفشور را انتخاب کرده باشید کارت شما دارای سوئیفت کد است

از داخل ایران:
از 2 طریق میتوانید کارت خود را شارژ کنید:
1- از طریق صرافی های داخلی به راحتی
2-از طریق “ایتوس
از خارج از ایران:
از طریق صرافی ها و بانک های خارج از ایران

متاسفانه به دلیل تحریم های بین المللی در داخل ایران سیستمی به شبکه ویزا متصل نیست، بنابراین شما برای برداشت وجه نقد یکی از روشهای زیر را دارید:
 
1- در صورتی که سفر به خارج از کشور دارید: برداشت وجه به صورت مستقیم از دستگاه خود پرداز
2- چنانچه کسی از آشنایان و یا دوستان شما سفر خارج از کشور دارد میتوانید کارت خود را به وی داده تا نقد کرده و ارز را به شما تحویل دهد

به دلیل نرخی که هنگام تبدیل یورو به دلار و بالعکس از وجه واریز شده به حساب کم میشود، بنابراین اگر مرودات شمااکثرا به دلار است کارت خود را به دلار، و اگر اکثر مراودات شما به یورو است کارت خود را به یورو درخواست نمایید.

بستگی به زمان سفارش و نوع سفارش حدود 20روز زمان می برد.

بله، نام شما روی کارت حک برجسته شده است.

کارت های دبیت: 3 ساله

باید درخواست کارت جدید کنید، این کار را میتوانید خودتان انجام دهید یا “ایتوس” برای شما انجام دهد.

برای کارت های دبیت فقط اسکن پاسپورت وکارت ملی

مزایای داشتن کارت اعتباری
مزایای داشتن کارت اعتباری ویزا یا مستر کارت

سفرهای ارزان قیمت !!

آیا تا کنون به قیمت خرید بلیط های هواپیمایی بین المللی توجه کرده اید؟ آیا میدانید با داشتن یک کارت اعتباری ویزا یا مسترکارت میتوانید به راحتی بلیط های هواپیمایی همچون: گلف ایر، امارات، ترکیش ایر، اتحاد و ... را توسط کارت خودتان بخرید و صدها هزار تومان در هزینه های خود صرفه جویی کنید؟ آیا میدانید آژانس های مسافرتی گاها در فصل های شلوع تا چندصد هزار تومان بلیطها را گرانتر میفروشند؟

با داشتن ویزا کارت یا مسترکارت همچنین میتوانید از آفرهای ویژه خطوط هواپیمایی بین المللی استفاده کنید و گاها تا 50% تخفیف در خرید بلیط داشته باشید، امری که بدون داشتن ویزا کارت یا مسترکارت امکان پذیر نیست.

هتل های ارزان قیمت

آیا میدانستید برخی هتل ها در برخی فصول سال قیمت خود را بسیار پایین می آورند و شما میتوانید با استفاده از کارت های اعتباری همچون ویزا کارت و مسترکارت از این تخفیف ها استفاده کنید ؟ همچنین لازم به ذکر است برخی آژانسهای مسافرتی برای رزرو هتل های خارج از کشور گاها تا صدها هزارتومان از شما هزینه بیشتر میگیرند! با داشتن یک ویزا کارت یا مستر کارت میتوانید مستقیما هتل مورد علاقه خود را رزرو کنید!

بدون نیاز به حمل یک چمدان پر پول !

آیا تا کنون در سفرهای خارجی با مشکل حمل پول نقد دست و پنجه نرم کرده اید؟ آیا همچون دهه 70 میلادی پول خود را به صورت نقد به خارج از کشور میبرید؟ آیا نصف چمدان شما صرف جابجایی پول میشود؟ استرس و نگرانی گم کردن پول یا دزدیدن پول خود را دارید؟ میتوانید خیلی راحت ارز مورد نظرتان را به کارتتان انتقال داده و در خارج از کشور از خودپرداز ها وجه نقد بگیرید و در فروشگاه ها کارت بکشید،  این کاری است که بیش از 30 سال است در جهان رواج دارد !

 

خرید های اینترنتی هیجان انگیز !

با داشتن یک ویزا کارت یا مستر کارت میتوانید به راحتی از اینترنت خرید کنید! آیا تا کنون به سایت های فروشگاهی خارجی سر زده اید؟ میدانید بسیاری از سایت های فروش آنلاین در برخی از ایام سال تخفیف های گاها تا 90% میدهند؟ میتوانید آیپد، آیفون، تبلت های مختلف، پوشاک برند مختلف، تجهیزات و ... را با تخفیف های بالا به نام خودتان بخرید و از لذت داشتن اجناس فروشگاه های خارجی بهره مند شوید !

پرداخت هزینه های رزرو کنفرانس، سفارت، آزمون های IELTS, GRE و ...

با داشتن یک ویزا کارت یا مسترکارت میتوانید به راحتی پرداخت های سفارت های مختلف را انجام دهید، کنفرانس های علمی را قبل از اتمام رزرو کنید، هزینه آزمون های مختلف را خودتان بدهید و همه کارهای اینترنتی آنلاین خود را بدون کمک گرفتن از دیگران خود انجام دهید!

و مزیت های بسیار دیگری همچون:

  • پرداخت هزینه اشتراک سایت های مختلف
  • پرداخت هزینه اشتراک مجلات خارجی مختلف
  • داشتن یک کیف پول الکترونیک همچون Paypal
  • داشتن بیمه مسافرتی
  • داشتن یک شماره حساب بین المللی که میتوانند از تمام دنیا به آن پول واریز کنند
  • و ...

 

 

افتتاح حساب پی پال
پی پال چیست و چگونه کار میکند ؟
آموزش کار با پی پال و افتتاح حساب پی پال

پی پال یک سیستم مالی بین المللی چند ملیتی است که در حال حاضر به عنوان بزرگترین شبکه مالی مجازی آنلاین دنیا فعالیت میکند. کارمزدهای مناسب و معقول این سیستم باعث شده است تا مقبولیت پی پال روز به روز افزایش یابد و بر تعداد پذیرندگان آن در سراسر دنیا اضافه شود.

در پی پال شما میتوانید از خدمات زیر بهره بگیرید:

- 1 میتوانید وجه موجود در حساب خود را به حساب پی پال دیگران واریز کنید. این کار آنی است و زمان نیاز ندارد

- 2 میتوانید وجوه داخل کارت اعتباری خود را به حساب پی پال خود واریز کنید

- 3 میتوانید وجوه داخل حساب پی پال خود را به حساب بانکی یا کارت خود انتقال دهید

- 4 از میلیونها سایت اینترنتی که حساب پی پال قبول میکنند بدون دردسر خرید کنید

و ...

 

ثبت نام در پی پال رایگان و آسان است اما برای اینکه بتوانید از خدمات پی پال به نحو احسن استفاده کنید باید حساب خود را Verify کنید. برای Verify کردن حساب پی پال نیاز است تا یک نوع کارت اعتباری از نوع مسترکارت، ویزا کارت، امریکن اکسپرس یا دیسکاوری داشته باشید.

پی پال از قوانین و شرایط بسیار سخت گیرانه ای استفاده میکند تا مطمئن شود افراد عضو این شبکه پول شویی نمیکنند و قوانین کشورها را رعایت میکنند.

 

نکات افتتاح حساب پی پال

نکته مهم: به هیچ وجه بدون وی∞پی∞ان و با آی پی ایران داخل پی پال نشوید

 توجه داشته باشید که پی پال آی پی های استفاده شده در نرم افزارهایی مانند فر-ی گیت یا مانند آن که میلیونها کاربر دارند را شناسایی و دسترسی شما را محدود میکند لذا از این نرم افزارهای برای افتتاح حساب پی پال یا استفاده از آن استفاده نکنید

- با توجه به سختگیری های شدید پی پال مبنی بر عدم تغییر آی پی و ... شدیدا توصیه میشود از مراجعه گاه و بیگاه به حساب پی پال خود خودداری کنید، چنانچه پولی به حساب شما واریز شود یا از حساب شما کم شود برای شما ایمیل خواهد آمد لذا نیاز نیست تا حتما در حساب خود وارد شوید تا نسبت به واریزها و برداشت ها آگاه شوید.