<
  • قیمت ارز شارژ کارت

راهنمای نصب افزونه برایم بخر نسخه کروم

خرید کالاهای تخفیف دار از سایت های خارجی، ارسال مستقیم به ایران از سایت مبدا

افزونه برایم بخر ایتوس چیست و چرا منحصر به فرد است؟

سرویس جدید ایتوس با نام " برایم بخر" جهت خرید کالا از وب سایتهای خارجی ارائه شده است. با استفاده از این سرویس شما میتوانید سفارش خرید خود را از 6 سایت مختلف که ارسال مستقیم کالا به ایران دارند، انجام دهید. در آینده سایت های بیشتری به این مجموعه اضافه خواهند شد. در صورتی که تمایل دارید وب سایتهای دیگری به این مجموعه اضافه گردد، کافی است ما را در جریان خواسته خود قرار دهید. نسخه فعلی صرفا جهت نصب در مرورگر کروم برای استفاده در کامپیوتر و لپ تاپ طراحی شده است و قابلیت استفاده روی تلفن همراه ندارد.

 

شیوه استفاده از افزونه کروم برایم بخر

برای استفاده از سرویس برایم بخر و خرید از وب سایت­های خارجی باید قبل از هر چیز افزونه کروم توسط کاربر دانلود شود. با کلیک روی دکمه مربوط به دانلود که در شکل زیر مشخص شده می­توانید فایل مربوط به افزونه را برای مرورگر کروم دانلود کنید.

 

 

  • فایل افزونه با نام etoosPay.crx روی سیستم شما ذخیره خواهد شد.


 

بعد از دانلود افزونه برای نصب آن در مرورگر کروم باید مراحل زیر را به ترتیب طی کنید.

 

  • ورود به بخش تنظیمات مرورگر کروم


 

بعد از وارد شدن به بخش تنظیمات باید از صفحه جدیدی که برای شما باز می­شود، تب  Extensions را انتخاب کنید تا به بخشی وارد شوید که افزونه­های کروم در آن­جا قرار گرفته­اند. برای نصب افزونه ایتوس به این بخش باید وارد شوید.

توضیح این کار در شکل زیر داده شده است.

 

 

 

مرحله بعدی این است که در رایانه خود به فولدری بروید که افزونه­ای که از سایت ایتوس دانلود کرده­اید در آن­جا قرار گرفته است، در این مرحله باید افزونه را روی صفحه Extensions مرورگر کروم که در مرحله قبل باز کرده­اید، Drag & Drop کنید. به این معنی که باید روی افزونه etoospay.crx یک کلیک کرده، نگه داشته و آن را به داخل صفحه کروم کشیده و رها کنید. در شکل می­توانید این روال را بهتر مشاهده کنید.


 

در مرحله اول رفتن به مکانی که افزونه پس از دانلود در آن جا قرار گرفته است:

 

 

 

مرحله دوم این خواهد بود که این فایل رو روی مرورگر کروم در بخش Extension کشیده و رها کنید:

 

 

 

در مرحله بعدی مرورگر کروم از شما یک تایید برای داشتن اطمینان از نصب افزونه، خواهد خواست:

 

 


 

اطمینان از نصب افزونه:

برای این که از نصب افزونه اطمینان پیدا کنید باید مرورگر خود را باز کرده به بخش تنظیمات رفته و در تب Extensions مشاهده کنید که افزونه EtoosPay در لیست افزونه­های شما قرار گرفته است.

در زمانی که این افزونه در حالت فعال باشد گزینه Enabled تیک خورده است.

 

 

برای این که این افزونه را از کار انداخته و آن را از حالت نصب خارج کنید، کافی است که تیک مربوط به گزینه Enabled در همین بخش را بردارید تا افزونه به حالت غیرفعال درآید.